10

28.10.2012 10:53

Můj už desátej článek. A zjistila jsem, že to fakt někdo čte. A to dokonce asi 6 nebo 7 lidí. Krásný pocit :D "MYSLELA JSEM SI TO"

Píšu to ještě s hladinou v krvi, takže kdybych plácala nesmysly, nesmějte se mi! :D 

Venku je sníh (jůůůdonsej!) Je toho plnej fejsbuk. Kdyby to tam lidi nenapsali, člověk o tom ani neví. Bože. 

Zjistila jsem, že mi vlastně hrozně chybí základka. Hlavně moje Ev, která mě dovedla k tomu, co teď studuju. Vždycky jsem chtěla bejt jako ona.  Dokonce i na školu jsem s ní chtěla jít! Ale střední škola aplikovaný kybernetiky byla bohužel nad moje finance, škoda! Ach, musím ji někam pozvat. Kam jinam než do čajovny, udusit se dýmem, pobrindat se čajem, u toho poslouchat Beatles nebo Kaiser Chiefs, pak jet k ní a koukat na nějakej krásnej film! (jako třeba naposled paranormal activity :D). To je naše. A ne jen ona (ona nejvíc ale..nebudu to rozebírat než se do toho zamotám). Taky jste si na základce říkali "neboj, určitě se budem vídat, nedokážu si představit, že bysme už spolu neměly trávit čas" ?? (lepšíí zůstanoou :D ) Naivita byla neuvěřitelná v té době. Ale mám hromadu vzpomínek. Nedávno jsem si například chtěla udělat pořádek ve skříni a našla jsem toho spoustu. Chtěla jsem to probrat a něco vyhodit, ale nešlo to, protože mě přemohlo moje "tenhle lístek je z toho, když jsme byly s Ondrou tam a tam" "Tohle mi kreslila Ev v 9 třídě" "Tenhle obal je od toho když jsem byla...." bla bla bla. Každá maličkost má pro mě hodnotu. A to je důvod, proč jsem tak geniální! Cha! :D :)

a ještě jednu citovku jsem taky našla :D :D :D : "Pokud s Tebou přeruším kontakt, neznamená to , že všechny slova, které jsem ti řekla odvolávám..!!..Neznamená to ani to, že zmizí všechny mé city k Tobě, že zapomenu na vše, co jsme spolu prožili..Jednoduše už nemám sílu dál bojovat pro lepší zítřek.."

www.youtube.com/watch?v=r-rgIPIkCl4&feature=relmfu

its kůůl, tu nou nafin :)

 tohle mě  hrozně rozesmálo :D "Tomáši, jseš v pohodě? (*džžž*)"

 

Svěř se

Titulek: . Vložil: eeeeee Datum: 30.10.2012

no tak já čekám na pozvání!)))
(buď ráda žes se mnou nešla do hradce!)

Titulek: Re: . Vložil: IIIIIIIIIIIII Datum: 30.10.2012

Ach! Má nejdražší! Abych pravdu řekla, nečekala jsem že to budeš číst! To mě tak potěšilo! Co kdybych se stavila v tvé malebné vesničce? na hrnek čaje? (máš ještě vodárnu? :D )

Přidat nový příspěvek