NEJDŘÍV UMEJT NÁDOBÍ A PAK PSÁT

09.11.2012 14:45

Halda nádobí mě donutila k tomu přísloví "Nejdřív povinnosti a potom zábava". Už se na to nedalo koukat. 

2:31 ráno_moje probuzení se smíchem. Smála jsem se jedné fotce, o které se mi zdálo. Ta ale nikdy neexistovala. Opilý kamárád jedné bývalé blízké kamarádky, kterého ani neznám. Ležel na písku, opilý a vyprávěl jakýsi nevtipný vtip, kterému jsme se s Té smály. ------ Sedla jsem hned ráno k počítači a začla se o to zajímat. Později napíšu, na co jsem přišla, nebo jaká je moje vlastní teorie o snech.

Dneska jsem četla takový zajímavý článek v mladé frontě Dnes o fejsbuku. O tom jak dnes má skoro každý profil na nějaké sociální síti a jak to někdy může být dost nebezpěčné se naplno svěřovat okolí pomocí statusů. Ještě že statusy nepíšu už dobrý, no skoro 2 roky. Nebo to, jestli si někdo dokáže představit život bez toho, aniž by tent profil měl, prostě ho ze dne na den jen tak zrušit. Už i já jsem si několikrát říkala "Kurňa, vždyť já se tam jdu kouknout jen jestli mi ten a ta odepsali a zkejsnu tam u toho třeba 3 hodiny." A je to tak téměř u všech. "Zejtra ho zruším!" ale v momentě najetí na tlačítko DEAKTIVOVAT mě přemůže takové to "Ale vždyť já tam odsaď vím vlastně vše. Od akcí přes výlety a to co se děje kolem stužkováku a maturáku" A to je špatně, ne? Pokud někdo přeci bude mít zájem o to, aby jste na tý a tý akci byl, nebo aby jste o tomhle a tomhle co se týče maturáku věděl, napíše vám, zavolá nebo za vámi prostě přijde a bude to s vámi řešit osobně. "Jenomže co když ne" ...Strach je největším problémem, se kterým se člověk nejčastěji potkává. Ať se týče čehokoliv. A proč se v tomto případě bát slova OSVOBODIT SE.

Zvýšení DPH od 1% od roku 2013 je taky něco neuvěřitelnýho. Jo a poslanci zřejmě asi také doma žerou přes týden jen chleba s máslem a sejrem a jejich děti nemůžou jít studovat na vysokou školu, tak si pěkně navýšili plat! Cha cha! Chudinky malý. A pecička číslo dva. ZEMAN JE DRUHÝ ve volbách na prezidenta. Zatím vede Fisher. Ať žije česká vláda :) A jestli si lidé myslí, že s tímhle vším něco udělají pomocí nějakých demonstrací na Václavským náměstí, jako je například STOP VLÁDĚ, který proběhne opět příští týden v sobotu, tak si myslím, že našim poslancům je to naprosto doslova u prdele. Něco zaregistrují, ale mávnou nad tím jen rukou :) Ale samozřejmě, neodsuzuju! Aspoň nějaká snaha vyjádření nesouhlasu proti naší vládě se cení. (třeba to jednou vyjde) Asi se tam objevím s analogem.

Už abych byla pryč. Tohle tady podporovat svou přítomností nechci.

www.youtube.com/watch?v=qg8Am63C1G0

 

hhhh

Titulek: vyplněnej titulek Vložil: Hovínko na nůžkách Datum: 25.11.2012

Cha. Mluvíš mi duše s tim fejsbukem! Totálně a naprosto...!!!

Titulek: Re: vyplněnej titulek Vložil: oruisisis Datum: 25.11.2012

fejsbuk no.

Přidat nový příspěvek