Zemřít ukamenováním

24.11.2012 00:21

"Vidí, že jsem na prasknutí a nabouchne si nějakou holku ze šlapkaservisu." "To existuje? ........Příjímají???"

Naplněný pocit tvořivosti v plném rozsahu.  A je to hodně o lidech, kteří vás k tomu dotáhnou, ale hlavně o tom, že si to VY sami musíte ve svý hlavě naplno uvědomit a taky hlavně CHTÍT. Největší peckou na konci toho protáhlýho týdne, je ohlednutí za tím, co jste za ten týden vlastně všechno stihli a naučili se. Plná spokojenost! Například můj zájem o expresionistu Edvarda Muncha poměrně stoupl. Skvěle inspirativní! Doporučuju. A ke všemu jsme začly přemýšlet nad zavedením jednotématového "blogu" Se ještě promyslí. Ale napadá mě jediný téma, o kterým bysme mohly psát.

Jinak co bych napsala o aftr party po projekci? Asi to, že takovou bolest hlavy jako v druhej den, jsem měla naposledy po maturiťáku minulej rok. Polemizace s učitelema mě provedla mnoha temáty, až jsem se divila. Víno dělá své. Uvidíme příští čtvrtek. Stužkovák! Stužkovák tak o 14 učitelech přibližně. Sranda? 

Zemřít ukamenováním

Dokumentární film o Iránském systému, o systému trestů pro muže, ale z převážné většiny žen, mě naprosto dostal do deprese. Nebudu popisovat o čem dokument přesně je. Původně jsem chtěla, ale nevím jestli se tohle vůbec může takhle zveřejňovat, tyhle HRŮZY!! jJen napíšu: "Pokud se stane něco, co naprosto převrátí nádvládu mužů nad ženami v Íránu, a k moci tam přijdou ženy, mají se írančané na co těšit" Pokud se však k tomuhle dokumentu někde dostanete, koukněte se jaké porblémy musí řešit ženy v Íránu. Neuvěřitelné!

A doporučení. Doporučuju shlédnout film Čistá duše a ne sice žádnej trhák, ale horor V-H-S. 

 

hohohohov

Titulek: taky vyplněnej titulek Vložil: Týnka Datum: 25.11.2012

Munk je super. Vytáhla jsem si ho u matury. A dostala jsem trojec. Ale stejně je super!

Titulek: Re: taky vyplněnej titulek Vložil: orous Datum: 25.11.2012

já bych si ho hrozně moc chtěla vytáhnout.

Přidat nový příspěvek